Stojaki na parasole

0
2737

Stojaki na parasole to akcesoria, którym przyglądamy się ze szczególną uwagą. Wszystko przez to, że powszechnie dostępne modele i popularne wzory – po prostu – nas rozczarowują, prezentując powielane koncepcje i banalne wzory. Kolekcjonujemy natomiast nietuzinkowe projekty, polecając je fanom światowego designu. Nie inaczej jest ze stojakami na parasole, które w naszym asortymencie prezentują feerię kolorów i wpisują się w niebanalny kalejdoskop stylizacyjnych zamysłów.

Udowadniając, że nawet – z pozoru – najbardziej pospolita rzecz może kryć w sobie designerską koncepcję, przedstawiamy nietuzinkowe, bardzo oryginalne i pochodzące od najlepszych projektantów stojaki na parasole, w tym – stojaki sygnowane logo tajskiej marki QUALY Design.

Naszym faworytem jest między innymi stojak na parasole z serii Lotus – wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i charakteryzujący się nietuzinkowym kształtem, nawiązującym do formy egzotycznego kwiatu.

Stojak na parasole QUALY mieści w sobie aż 12 parasoli, a kiedy nie jest czynnie wykorzystany – wchodzi sprawnie w rolę dekoracyjnego gadżetu, który można pięknie wyeksponować w nowoczesnym przedpokoju czy w modernistycznym biurze.

Tak jak stojak na parasole z serii Lotus, tak i inne, prezentowane w naszym asortymencie akcesoria i gadżety to hołd dla sztuki użytkowej i najlepszy przykład na to, że przy wykorzystaniu przemyślanych koncepcji można połączyć sprawnie funkcję dekoracyjną z wymową użyteczną. Stojaki na parasole dostępne w sklepie to najwyższa jakość wykonania, potwierdzona uznaniem i sławą światowych brandów. To także niezwykła funkcjonalność – zamknięta we wnętrzu niewielkich, bardzo dekoracyjnych gadżetów, których możliwości zostały starannie opracowane i optymalnie wykorzystane.

Dlatego szczerze polecamy nasze oryginalne rozwiązania – czyli nietuzinkowe gadżety i akcesoria wpisujące się w konwencję sztuki użytkowej. Polecamy jednocześnie modne i użyteczne stojaki na parasole, które bez wątpienia przypadną do gustu wszystkim fanom designu i miłośnikom nietuzinkowych rozwiązań łączących w sobie artystyczną moc i funkcję utylitarną.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here