Skrzynki na klucze

0
1492
Skrzynki na klucze

Skrzynki i wieszaki na klucze nie muszą być nudne! Mało tego – szafki na klucze mogą być bardzo designerskie i zaskakujące, nie tracąc przy tym nic ze swojej funkcjonalnej wymowy!

Stawiając na dodatki i mając na uwadze dekoracyjną moc zamkniętą w niebanalnych gadżetach oferujemy skrzynki na klucze, wieszaki na klucze i szafki na klucze – oryginalne akcesoria wykonane z pełnym zaangażowaniem talentu najlepszych, światowych projektantów.

Wszystkim miłośnikom designu połączonego z użytecznością polecamy nasze akcesoria, sygnowane między innymi logo prestiżowej firmy QUALY Design. Przedstawiamy przy tym jedynie niebanalne i w stu procentach oryginalne projekty, wykonane z najwyższą starannością i z dbałością o każdy detal.

Oferujemy wieszaki na klucze do złudzenia przypominające gniazdka elektryczne i stanowiące nienachalną, ale bardzo konceptualną kreację dekoratorską – doskonałą do modernistycznego przedpokoju i polecaną fanom nowoczesnego designu. Wieszak na klucze w formie gniazdka to zestaw składający się z atrapy kontaktu i wtyczki, która sprawdza się zarówno w roli haczyka na klucze, jak i nietuzinkowego, bardzo oryginalnego breloczka.

Prezentujemy też niebanalne skrzynki na klucze, inspirowane w niebagatelny sposób światem przyrody i uwodzące wysokim poziomem wykonania, skupionym na najdrobniejszych nawet szczegółach. Przykładem takiego konceptualnego i świetnie przetworzonego pomysłu jest szafka na klucze w kształcie ptasiej budki – oryginalnego, uroczego i bardzo zabawnego karmnika, który wraz z zestawem breloczków-ptaszków cechuje się nie tylko piękną i zaskakującą linią, ale zawsze pożądaną funkcjonalnością.

Polecamy też inne produkty i akcesoria zawarte w kategorii prezentującej oryginalne skrzynki na klucze, wieszaki na klucze czy szafki na klucze. Zapewniamy przy tym, że każda skrzynka na klucze, wieszak na klucze i szafka na klucze prezentowana w ramach naszego asortymentu to produkt niebanalny, wykonany z najlepszych materiałów, cechujący się niezwykłą trwałością i zawsze mile widzianym, designerskim polotem na światowym poziomie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here