Wykładziny przemysłowe – sprawdzony pomysł na trwałą i reprezentacyjną podłogę w firmie lub instytucji

0
687
Wykładziny przemysłowe

Podłoga w lokalach firmowych oraz obiektach użyteczności publicznej powinna charakteryzować się zwiększoną odpornością na ścieranie i nacisk obuwia. Zakup podłogi przeznaczonej do użytku domowego mija się z celem. W domu nie przyjmujemy bowiem tak licznej grupy osób. Jeśli zależy nam na tym, aby firmowe powierzchnie były ponadto bezpieczne, warto zainteresować się montażem profesjonalnej wykładziny obiektowej.

Zalety wykładzin przemysłowych

Montaż profesjonalnej wykładziny obiektowej wiąże się z licznymi korzyściami. Pierwszą z nich jest, jak już wspomniano we wstępie, zwiększona wytrzymałość w porównaniu z wykładzinami domowymi. W związku z tym, tego rodzaju powierzchni nie szkodzi duże natężenie ruchu. Nawet jeśli umieścimy ją w korytarzu czy sali konferencyjnej, będzie prezentować się doskonale przez długi czas. Zwłaszcza jeśli skorzystamy z oferty sprawdzonego i doświadczonego sprzedawcy, czyli firmy Aximo.pl.

Wykładziny przemysłowe oferowane przez Aximo, są odporne zarówno na nacisk punktowy, wgniatanie i odkształcenia powodowane na przykład przez meble na kółkach. Poza tym wykorzystane przy produkcji wykładzin powłoki sprawiają, że podłoga jest trudnopalna i chroni przed szybkim rozprzestrzenianiem się ognia w danym obiekcie.

Ważną cechą wykładzin przemysłowych jest także łatwość w utrzymaniu czystości oraz niski koszt ich konserwacji i czyszczenia. Wszystko przez to, że materiały z których produkuje się takie podłogi, są odporne na wchłanianie brudu i zaplamienie. Warto również wspomnieć, że tego typu wykładziny stanowią ozdobę i dekorację pomieszczeń. Szeroka gama kolorów i deseni robi wrażenie.

Rodzaje wykładzin obiektowych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, sklep Aximo.pl, na bieżąco rozbudowuje swoją ofertę produktową. W asortymencie sprzedawcy dostępne są, między innymi:

  • wykładziny przemysłowe dywanowe,
  • wykładziny przemysłowe kauczukowe,
  • wykładziny ochronne,
  • linoleum,
  • płytki dywanowe,
  • panele LVT,
  • podłogi specjalistyczne,
  • produkty Flotex,
  • podłogi dedykowane do hoteli i lokali gastronomicznych.

Wykładziny dostępne są w wieku szerokościach i formatach, w tym: rulonach, płytkach i panelach. W ostatnim czasie na popularności zyskały panele LTV. Ich nazwa pochodzi od ang. luxury vinyl tiles. Czyli tłumacząc wprost, są to luksusowe panele winylowe. Na uwagę zasługuje atrakcyjne wzornictwo paneli LTV. W opcji zakupu są panele perfekcyjnie imitujące drewno, kamień, beton lub ceramikę. Na pierwszy rzut oka bardzo łatwo pomylić panel z materiałem naturalnym. Tego typu rozwiązanie jest chętnie wybierane przez właścicieli lokali handlowych i usługowych. Atutem jest przede wszystkim elegancki wygląd i możliwość szybkiego montażu.

Profesjonalne doradztwo oraz montaż wykładziny obiektowej

Na stronie internetowej sklepu Aximo.pl znajdziemy szczegółowo opisaną ofertę dostępnych wykładzin przemysłowych. Jeśli jednak nie jesteśmy w stanie samodzielnie zdecydować się na konkretny produkt, to warto skontaktować się z przedstawicielami firmy, którzy służą doświadczeniem i fachowym doradztwem. Specjaliści pomogą dobrać rodzaj wykładziny do prowadzonej działalności oraz aranżacji pomieszczenia. Co ciekawe, firma Aximo świadczy także usługi dostawy i montażu wykładzin w kraju i za granicą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here