Wózki, przyczepki, pojemniki do celów transportowych i magazynowych

0
665
Wózki

Mimo tego, że obserwujemy postępującą automatyzację linii produkcyjnych, to w wielu przedsiębiorstwach ciągle popularne i chętnie wykorzystywane są narzędzia, które wymyślono lata temu. I trzeba podkreślić, że taka sytuacja nie wynika z oszczędności, ale z tego, że sprzęty te po prostu świetnie sprawdzają się w swojej roli. Przykładem takich rzeczy są wózki i przyczepki transportowe.

Wózki transportowe

Ręczne wózki transportowe przydają się podczas przemieszczania różnych firmowych ładunków. Są pomocne przy przewożeniu wyrobów z produkcji do magazynu, a dalej do sprzedaży. Nadają się do transportowania materiałów produkcyjnych lub wyrobów gotowych o różnym kształcie, gabarytach i ciężarze. Są funkcjonalne, poręczne, praktyczne i ekologiczne. Wózki wyprodukowane przez Agromech posiadają ponadto udogodnienia, które odciążają prowadzących je pracowników. Wózki ręczne są lekkie i wyposażone w solidne koła.

W katalogu produktów firmy znajdują się następujące rodzaje wózków transportowych:

  • wózki magazynowe z platformą i kołami pompowanymi,
  • wózki magazynowe z platformą i kołami pełnymi z szarej niebrudzącej się gumy,
  • wózki magazynowe i gospodarcze z zabudowaną paką lub obrzeżem,
  • wózki dwupółkowe i trzypółkowe do akt,
  • wózki pocztowe,
  • wózki spawalnicze ze skrzynką narzędziową,
  • wózki dwukołowe, taczkowe,
  • wózki transportowe schodowe,
  • wózki transportowe składane.

Jak widać, w ofercie dostępne są zarówno wózki taczkowe, platformowe i gospodarcze o dowolnym rodzaju kół. W opcji są pojazdy wózkowe, w których powierzchnia ładunkowa jest wypełniona antypoślizgową, wodoodporną sklejką. Warto podkreślić, że klient może zakupić gotowy model, jak również ma szansę na zamówienie produktu odpowiadającego jego indywidualnym potrzebom. Co istotne, w sprzedaży znajdują się także koła, opony i dętki do wózków transportowych.

Przyczepki

Kolejną grupą pojazdów, które przydają się w działalności produkcyjno-handlowo-magazynowej są przyczepki. Wykonywane są na zamówienie klienta. Czas realizacji wynosi około dwóch tygodni. Cena takiej przyczepki zależy od jej wielkości, rodzaju podłogi i udźwigu. Na stronie internetowej Agromech.com.pl zaprezentowano kilka przykładowych przyczep, które wykonano dla klientów.

Producent przyczep magazynowych posiada nowoczesną linię produkcyjną, która pozwala na wykonanie zarówno typowych, jak i nietypowych produktów. Przedmiotem zamówienia mogą być przyczepki zabudowane, jak i platformowe, o zróżnicowanej średnicy kół. Kwestią wyboru jest także rodzaj uchwytu.

Pojemniki

W asortymencie Agromech znajdują się także inne produkty, w tym: stojaki na kosze do segregacji odpadów. Nadają się do ustawienia w dowolnym miejscu na magazynie, hali produkcyjnej, części pracowniczej. Są stabilne i odporne na działanie czynników atmosferycznych. Każdy stojak pomieści trzy rodzaje śmieci. Miejsce na worki zabezpieczono daszkami (każdy daszek w odpowiednim kolorze, zgodnym z zasadami segregacji).

Godne uwagi są również kosze na śmieci zmieszane. Pojemnik umieszczono na nóżce posiadającej zadaszenie. Do wyboru są kosze na śmieci malowane proszkowo oraz pojemniki, które dodatkowo ocynkowano. Agromech stawia na wysoką jakość produktów, na które udziela dwuletniej gwarancji.

Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/rmenkala20/domains/gardenhouse.pl/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here