Jakie są zarobki w Żabce?

0
1273
Jakie są zarobki w Żabce?
Jakie są zarobki w Żabce?

W Żabce zarobki zależą od stanowiska i doświadczenia pracownika. Zwykle wynagrodzenie dla kasjera to około 2500-3000 zł brutto miesięcznie, natomiast menedżerowie mogą otrzymać nawet ponad 7000 zł brutto miesięcznie. Większość pracowników otrzymuje także dodatki oraz premie za osiągane cele sprzedażowe.

Średnie zarobki pracowników Żabki

Żabka to jedna z największych sieci sklepów spożywczych w Polsce. Firma od lat cieszy się dużą popularnością, a jej sklepy znajdują się praktycznie na każdym rogu. Jednym z kluczowych czynników sukcesu Żabki są oczywiście pracownicy, którzy dbają o jakość obsługi klienta i utrzymują wysoki standard funkcjonowania sklepów.

Wielu osób interesuje pytanie: jakie są zarobki w Żabce? Otóż wynagrodzenie za pracę w tej firmie jest uzależnione przede wszystkim od stanowiska oraz doświadczenia zawodowego danego pracownika.

Na początku warto podkreślić, że Zarząd firmy stara się systematycznie dostosowywać poziom wynagrodzeń do rynkowej konkurencji oraz obowiązujących norm prawnych dotyczących minimalnej płacy. Warto jednak pamiętać, że finalne decyzje co do pensji podejmuje bezpośredni przełożony danej osoby lub menadżer regionalny.

Jeśli chodzi o średnie zarobki brutto poszczególnych grup zawodowych zatrudnionych w Żabce to kierownik placówki może liczyć na około 4000 złotych miesięcznie (w tym prowizja). Natomiast kasjer/kasjerka – jeśli nie ma jeszcze stażu pracy – powinien mieć zagwarantowane minimum ustawowe czyli kwotę około 2600 złotych brutto.

W przypadku pracowników obsługi klienta, którzy nie stanowią kadry kierowniczej – tak zwanych „pracowników na sklepie” – średnie miesięczne wynagrodzenie to kwota w granicach od 2200 do 2500 złotych brutto. Warto jednak zaznaczyć, że wiele tutaj zależy od wielkości placówki oraz lokalizacji geograficznej (w większych miastach zarobki są wyższe).

Jeśli chodzi o specjalistyczne stanowiska np. ds. marketingu lub logistyki to tu średnie pensje oscylują już wokół poziomu co najmniej kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie.

Oczywiście warto pamiętać również o różnego rodzaju dodatkowych formach motywacyjnych oferowanych przez Żabkę dla swoich pracowników: premiach uznaniowych za osiągnięcia czy bony podarunkowe na zakupy w sieci sklepów należących do firmy.

Podsumowanie

Jak widzimy, płace oferowane przez Żabkę są uzależnione przede wszystkim od konkretnego stanowiska i staż pracy danego pracownika. Jednakże ogólnie rzecz biorąc można stwierdzić, że firma ta dba o odpowiedni poziom wynagrodzeń dla swojej kadry i systematycznie dostosowywa je do rynkowej konkurencji oraz wymogów prawa pracy. Dlatego też Żabka jest chętnie wybierana przez osoby szukające pracy w handlu detalicznym, a także uważana za pracodawcę dbającego o swoich pracowników.

Wezwanie do działania: Sprawdź aktualne zarobki w Żabce na oficjalnej stronie pracodawcy. Kliknij tutaj, aby przejść na stronę Sluchajcie.pl i uzyskać więcej informacji: https://www.sluchajcie.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here