Ile kosztuje montaż kuchni w obi?

0
339
Ile kosztuje montaż kuchni w obi?
Ile kosztuje montaż kuchni w obi?

Wprowadzenie: Montaż kuchni może być skomplikowanym procesem, który wymaga odpowiedniego planowania i wykonania. Wiele osób zastanawia się, ile kosztuje montaż kuchni w OBI – popularnym sklepie budowlanym. Poniżej przedstawiamy orientacyjne ceny za usługi montażowe oferowane przez ten market.

Ceny za montaż kuchni w OBI

Montaż kuchni to proces, który wymaga wiedzy i umiejętności. Dlatego wiele osób decyduje się na skorzystanie z usług specjalistów. Jednym z miejsc, gdzie można zamówić montaż kuchni jest OBI.

Ceny za montaż kuchni w OBI są uzależnione od kilku czynników. Przede wszystkim cena będzie różna dla każdej konkretnej sytuacji – rodzaj mebli, wielkość pomieszczenia czy stopień trudności montażu wpływają na koszt całej usługi.

Warto jednak podkreślić, że ceny za montaż kuchni w OBI są bardzo konkurencyjne względem innych firm oferujących taką usługę. Założywszy standardową powierzchnię blatu o długości 3 metrów oraz szafki dolne i górne do tego pasujące możemy liczyć około 1000 złotych netto plus ewentualny transport (koszt ten wynosi przewaznie okolo 200-300zl).

Jeśli chodzi o sam proces zamawiania tej usługi to pierwszym etapem jest ocena pomiarowa przez pracownika firmy zajmującej sie tymi projektami lub wykonana przez nas samych po wcześniejszej rejestracji online bądź telefonicznej (pomocniczo dostepny tez program “projektuj swoją KUCHNIĘ”).

Następnie zostaje sporządzona oferta cenowa dotycząca całości pracy – wykonywanej przez pracowników firmy z OBI. W ofercie znajdziemy wszystkie koszty, które będziemy musieli ponieść w związku z montażem kuchni – od samego demontażu starej po ewentualne prace dodatkowe.

Kolejnym etapem jest podpisanie umowy i dokonanie opłaty za usługę. Po tym nastąpić może dostawa mebli do domu klienta oraz rozpoczęcie prac instalacyjnych.

Należy pamiętać o kilku rzeczach przed przystąpieniem do zamawiania montażu kuchni w OBI. Przede wszystkim należy mieć pewność co do wyboru odpowiednich szafek i akcesoriów – ich wymiarów czy też ułożenia na przykład drzwiczek itd., każda zmiana na miejscy wiąż się ze sporym kosztownym wynikającym np: ze specjalistycznej obróbki blatu granitowego lub frezuowanie otworow dla zawiasow osadzanych bezpośrednio we frontach (frezarka to niestety ok 200-300zl/dzień).

Warto również upewnić się, że pomieszczenie zostało właściwie zmierzone pod względem powierzchni bądź wysokości sufitowych a także ,że wszelakiej maści rury,przewody elektryczne etc nie utrudniają wykonania pracy przez fachowiec – jeśli tak sie stanie nasi monterzy będą musieli skorzystać np: z płatnych usług hydraulicznych bądź elektrycznych co wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Podsumowując, ceny za montaż kuchni w OBI są konkurencyjne na rynku. Należy jednak pamiętać o kilku ważkich aspektach przed przystąpieniem do zamówienia tej usługi – wyborze odpowiednich mebli oraz właściwej pomiarowej dokumentacji dla fachowiec i ewentualnie dostosowanie instalacji itp.. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że cały proces przebiegnie sprawnie a nasza nowa kuchnia będzie funkcjonalna i dopasowana do naszych potrzeb.

Wezwanie do działania: Skontaktuj się z obsługą klienta Obi w celu uzyskania informacji na temat kosztów montażu kuchni.

Link tag HTML: https://www.inwestycjawkadry.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here