Czy IKEA robi szafy pod wymiar?

0
151
Czy IKEA robi szafy pod wymiar?
Czy IKEA robi szafy pod wymiar?

Tak, IKEA oferuje szafy pod wymiar. Klienci mogą wybrać spośród różnych opcji projektowych i dostosować je do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji dotyczących stylu oraz funkcjonalności. W sklepie IKEA można znaleźć szeroki wybór modułów szafek, półek, drążków na wieszaki czy koszy wysuwanych – każdy element może być dobrany według konkretnych wymiarów pomieszczenia oraz preferowanej organizacji przestrzeni.

Jak zamówić szafę pod wymiar w IKEA?

Czy IKEA robi szafy pod wymiar? To pytanie, które zadaje sobie wiele osób planujących urządzić swoje mieszkanie. Zwykle kojarzymy skandynawskiego giganta z meblami w standardowych rozmiarach i designem dostępnym dla wszystkich klientów.

Jednakże, nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że IKEA oferuje także usługi projektowania i produkcji mebli na indywidualne zamówienie. Tak więc odpowiedź brzmi: tak, można zamówić szafę pod wymiar w IKEA!

Jak to działa? Przede wszystkim należy umówić się na spotkanie ze specjalistą ds. pomieszczeń oraz wyposażenia wnętrz (IKEA Home Planner), który pomoże nam zaplanować naszą przyszłą szafę od A do Z.

Podczas pierwszego etapu konsultacji omawiamy szczegóły dotyczące funkcjonalności oraz stylu naszej przyszłej garderoby – czy ma być otwarta czy zabudowana drzwiami; jakiej wielkości lustra chcemy; ile miejsca potrzebujemy na ubrania itp.

Następnie przejdziemy do konkretnej kwestii – jakich materiałów chcielibyśmy użyć przy budowie schowka (m.in.: drewno lub aluminium) oraz jaki rodzaj uchwytu byłby najbardziej praktyczny i estetycznie dopasowany do całości projektu?

Po uzgodnieniu tych elementarnych faktorów możemy już zacząć projektować szafę w programie IKEA Home Planner. To narzędzie online, które pozwala na zaprojektowanie mebla trójwymiarowego, który widzimy na ekranie naszego komputera.

W ramach aplikacji możemy wybrać rodzaj drzwi (np.: przesuwne lub otwierane), kolor i styl frontów oraz dodatki takie jak półki czy kosze do przechowywania bielizny albo butów. Wszystko to jest oparte o ofertę produktową IKEA – dzięki czemu mamy pewność co do jakości użytych materiałów i dostępności poszczególnych elementów konstrukcyjnych.

Kiedy uda nam się dopasować wszystkie składniki projektu idealnie pod nasze potrzeby i wymagania estetyczne – zamawiamy gotowe rozwiązanie bezpośrednio przez internet bądź udając się osobiście do jednego ze sklepów sieci handlowej.

IKEA zatrudnia specjalistycznych pracownikóœ ds. montażu mebli, którzy pomogą nam przygotować teren oraz odpowiednio rozmiejsczyć moduły szafy według wcześniejszych ustaleń planisty wnętrza.
Po dokonaniu zakupowych formalności nasi fachowcy zabiorą ze soba wszysktio niezbędne sprzęty dla wykonania precyzji instalacyjnej pracy np: elektronarzedzia , śruby itp .

Podsumujmy więc – choć może być to zadanie czasochłonne oraz wymagające, zamówienie szafy pod wymiar w IKEA jest możliwe i dostępne dla każdego. Wymaga to jedynie zdecydowania się na spotkanie ze specjalistą ds. projektowania wnętrz oraz przeznaczenia odpowiedniej ilości czasu na wybór poszczególnych elementów konstrukcyjnych.

Warto jednak pamiętać o tym, że decyzja ta pozwoli nam skorzystać z pełnej funkcjonalności naszej przyszłej garderoby – dopasowanej do indywidualnych potrzeb i stylu życia!

Tak, IKEA oferuje szafy pod wymiar. Zachęcam do odwiedzenia strony https://www.scandihome.pl/ w celu zapoznania się z ich ofertą. Tutaj znajdziesz link tagu HTML: Scandi Home

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here